Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-22, 10:29   #28
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Witam i ja w czesci II
Mam pytanie odnosnie firmy Werner & Mertz (Frosch, Bufalo, etc)
Aby zapoznac sie z ich produktami (co jeszcze maja w swojej gamie) weszłam wczoraj na ich strone polska i tam jest napisane:

"W odpowiedzi na Państwa pytanie, dotyczące testów na zwierzętach, możemy Państwa zapewnić, że:



Zgodnie z § 7 (5) Ustawy o ochronie zwierząt, testy na zwierzętach w produkcji wyrobów tytoniowych, środków pralniczych i kosmetyków kolorowych są z zasady zakazane. Zgodnie z tym przy produkcji wyrobów z serii Frosch nie prowadzi się testów na zwierzętach, ani w zakresie surowców ani też samych wyrobów. Nie stosujemy składników pochodzenia zwierzęcego."


Ta wypowiedz sugeruje jakoby tylko Frosch nie był testowany!Oczywiscie wszystko zalezy od interpretacji tej wypowiedzi, bo moze jest tak ze reszta wyrobow jest testowana a tylko Frosch nie jest, albo po prostu pytania dotyczyły tylko Froscha i tylko o nim napisali, ale reszty produktow tez nie testuja.
Pytam, bo firma znalazla sie na zielonej liscie, czy zatem macie na ten temat jakies sprawdzone wiesci?
Sama uzywam Froscha, ale jeśliby sie okazalo ze np. Bufalo testuja to cala firma musi sie znalezc na liscie czerwonej.


W I czesci napisalam o firmie ktora przedstawia siebie jako nietestujaca chodzi o NeoStrate, jesli potwierdza sie te wiesci warto wpisac ich na green liste, podobnie firma Viviean.



Mam pytanie co do Elmexa, Meridola czemu sa na liscie niepewnej?
I czy macie jakies info o pastach do zebow Lacalut Activ?





Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora