Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowe prostowanie -część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-23, 14:30   #21
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4665

Ostatnie zdjęcie. Teraz mam znowu proste. Ale nie dlatego, że sie puszyły czy wyglądały po pierwszym zabiegu beznadziejnie, chyba mi sie juz moje loki 'przejadły'
kolosalna roznica. moje nie sa takie krecone, tylko szope mam, a efekt byl duzo gorszy
Cytat:
Napisane przez julkos Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, pisze na tym forum poniewaz chce sie poradzic specjalistek w dziedzinie prostowania keratynowego Otoz mam taki problem, robilam wczoraj zabieg u fryzjera, wszystko bylo ok,ale do momentu az wstalam dzis rano i zobaczylam ze po nocy zrobily mi sie zagiecia, zaprasowania na wlosach tylko przy koncowkach i nie da sie tego rozczesac tak zeby byly idelanie proste jak wczoraj.Fryzjer powiedzial ze mam unikac zmany ksztaltu wlosow bo tak juz zostanie na te kilka miesiecy a jesli cos sie odksztalci to szybko je przeczesac zeby wrocily do prostego ksztaltu.I nie wiem co teraz zrobic, wlosow nie moge myc 3 dni,nie moge nakladac na nich zadnych preparatow.Macie jakis pomysl jak je wyprostowac przy tych koncowkach,moze mialyscie podobny problem?Nie chce zeby zostaly takie pogiete
chyba powinnas poprawic prostownica


a ten zabieg Qod robi sie chyba bez odzywki i wlosy mozna umyc po dwoch dniach?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora