Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek o sklepie Victoria's Secret, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-02, 10:19   #666
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Wątek o sklepie Victoria's Secret, cz. II

Nowe dziewczyny: poczytajcie wątki, które są na pierwszej stronie naszego podforum, rozjaśni Wam to w głowach. Koniecznie przeczytajcie też zasady zamówień ze mną: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...57&postcount=1

W wielkim skrócie zamówienie przebiega tak:
1. Ogłaszam zamówienie, nakreślam wstępne terminy dead line do wpłat i podawania linków. Starajcie się ich trzymać, bo jeśli proszę o wpłaty do środy, a ktoś jeszcze sobie zrobi w czwartek, a ja w czwartek składam zamówienie to nie będę czekać na tą jedną wpłatę i taka osoba odpada z zamówienia. Pieniądze oczywiście zwracam, ale denerwujące to jest

2. Podaję na PW nr konta i dane do wpłaty. W PW określam jaki jest przelicznik dolara. Wpłacacie mi oczywiście w złotówkach. Przykładowo wybieracie sobie jedną rzecz za 30$, drugą za 12$. Wychodzi 42$. Ja przelicznik $ ustalam na powiedzmy 3. Czyli 42$ mnożycie razy 3 i wychodzi 126zł.

3. Ja mam zasadę, że zakładam koszty wysyłki, ponieważ nienawidzę potem się bawić w dokładne wyliczenia. Koszty wysyłki są uzależnione od całości zamówienia ogólnego (wszystkich nas), a potem od procentowego udziału każdej z nas. Po drodze zdarza się, że coś znika, ktoś zamienia linki w ostatniej chwili, te sumy się zmieniają, potem muszę od nowa liczyć itd- nie dla mnie ten sposób Koszty wysyłki podliczam dopiero jak paczka dojdzie i wiadomo co na 100% w niej było.

4. Na samym początku wpłacacie mi tylko koszt rzeczy, czyli to przykładowe 42$ x 3 = 126zł. Nie zaokrąglacie tego, nie dodajecie na wszelki wypadek. TYLKO koszt ubrań tyle ile wychodzi po pomnożeniu.

5. Proszę pamiętać o nicku z wizażu w tytule przelewu!
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2011-02-02 o 12:31
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora