Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-11, 20:56   #338
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez rocki
Przeczytałam cały wątek, ale dalej jednej rzeczy nie wiem... czy któraś z was próbowała robić te kosmetyki z przepisów kosmetykinaturalnej.pl? Albo z tej książki "Cera tłusta to nie problem"? Bo bardzo mnie kuszą, ale nie wiem, czy pakować kolejną stówkę w coś, co może nie być tego warte...

I jak to jest z takimi lotionami z tych przepisów? Bo one mają alkohol, a mi na twarzy po tonikach z alkoholem zawsze robiła się skorupa zamiast skóry... chyba że te są jakieś łagodniejsze?

i ostatnie pytanie... czy takiego hydrolatu pomarańczowego albo oczarowego używacie zamiast toniku rano i wieczorem?
Ja zamiast toniku uzywam codziennie rano i wieczorem hydrolatu różanego. Przecieram twarz nasączonym wacikiem lub spryskuje bezpośrednio na buziaczek. Jedna z Wizażanek polecała ten patent więc tak też czynię .
Jednakze ostatnio zaczęłam się zastanawiać czy taki hydrolat oczyszcza skórę wystarczajaco skutecznie? hm.....
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując