Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 23:15   #4974
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
wlasnie sobie przypomnialam, jeden koles mnie zostawił bo mu loda nie chcialam zrobic mistrz kultury i kurtuazji

wersal po prostu
przypomniałaś mi o chłopaku, z którym się spotykałam, a który nigdy nie uprawiał ze mną seksu oralnego- sądzę, że się brzydził- nie żeby moja wagina była jakaś odrażająca- po prostu nigdy nawet nie próbował. cóż, bywa, wolno nie lubić- słowa na ten temat nigdy nie powiedziałam.

kiedy jednak nasza znajomość zaczęła się chylić ku końcowi postanowił uraczyć mnie tą wyjątkową przyjemnością(chyba żeby mnie uszczęśliwić i skłonić do pozostania ). robił to przez całą wieczność(tzn pewnie max 15 min, ale strasznie się dłużyło..). nie myślcie, że jestem niewdzięczna- po prostu przez cały czas "zaspokajał" mnie językiem przez majtki: normalnie lizał na oślep moje solidne bawełniane majtasy przez 15 minut! ja oczywiście nie czułam nic- poza rozbawieniem z absurdalności całej sytuacji. próbowałam zsuwać te gacie- na początku naiwnie sądziłam, że lizanie gatek, to tylko preludium- ale on za każdym razem zdecydowanym ruchem podnosił majty z powrotem w górę i dalej robił swoje.

najbardziej pamiętna gra wstępna i najbardziej namiętny cunnilingus jakiego kiedykolwiek zaznały moje majtki.

mam nadzieję, że to się mieści w konwencji tematu.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora