Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-19, 19:15   #2917
aniolek850
Raczkowanie
 
Avatar aniolek850
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 71
Dot.: Odstające uszy...

Do Iwonka288

Czy dostalas zalcenia od lekarza zeby zaszczepic sie na WZW? Bo ja mam zabieg za 2 tyg dostalam liste badan i owszem bylo wspomniane ze mozna zaszczepic sie na WZW ale wystarczy oznaczenie antygenu HBs jesli wynik jest ujemny oznacza ze wszystko jest w porzadku i nie potrzeba robic zadnego szczepienia, a wiadomo ze jest to dodatkowy wydatek i to dosc spory.

Do Dejva

Z tego co lekarz mi tlumaczyl opaske nalezy nosic wlasnie miedzy innymi do tego zeby ucho spowrotem nie odskoczylo. Jak piszesz zauwazylas ze ucho zdaje sie spowrotem coraz bardziej odstawac i moze to byc wynik nie stosowania sie do zalecen noszenia opaski przez pierwszy misiac 24h a drugi miesiac tylko na noc. Uszy swiezo po zabiegu maja blizny ktore przed dokladnym wygojeniem moga sie rozszerzac i ucho moze spowrotem odskoczyc do poprzedniej pozycji, natomiast jesli ucho jest przyciagane opaska do wygojnia to potem wygojone blizny nie maja prawa spowodowac odskoczenia ucha. Zobaczymy jak to bedzie w praktyce w moim przypadku
aniolek850 jest offline Zgłoś do moderatora