Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Za co lubicie firmy typu Avon, Oriflame, Cristian Lay?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 21:13   #12
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Za co lubicie firmy typu Avon, Oriflame, Cristian Lay?

Robisz dla nich badania marketingowe czy co?
Ja mogę napisać dokładnie za co nie lubię avonu:
- kolor produktu nijak się ma do tego w katalogu
- jakoś często jest tragiczna, cienie ledwie widziały pigment,
- a jeśli jakimś cudem jakość nie ssie to produkt jest że tak powiem "bez szału"
- ceny - mhm jasne... jeśli idzie o kolorówkę to spokojnie można kupić coś tańszego z essence choćby czy innych tanich drogeryjnych marek, co do ich kremów - nie wiem nie pokusiłabym się o używanie tego
- drażni mnie sposób dystrybucji - jak się jakimś cudem chce coś zamówić to po kolsuntantce ani widu ani słychu a jak się nie chce to nagle 15 musi ci pokazywać katalog plus wg mnie powinny mieć zestawy próbek kolorów szminek itd... nigdy ich nie mają
- jeśli się zdarzy coś co jakimś cudem nie tylko nie ssie ale i jest ok jak dla mnie np tusz super shock to dużo taniej można go kupić na allegro- bo kolsuntantki wystawiają tam otrzymane gratisy: ciekawe czy dlatego że to taki badziew zazwyczaj że same nie chcą używać? czy aż tyle tego mają?

a co do biżuterii:
- raz jeden w życiu zamówiłam bransoletkę - bożeeeeee zdjęcie było zrobione chyba z perspektywy lotu ptaka bo zamiast ładnej bransoletki dostałam jakiś plastikowy badziew na gumce O_O


oriflame- mam mało doświadczeń ale bardzo podobne do tych z avonu
trzeciej firmy nie znam
btw za badania respondentom się płaci :P
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując