Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEPILACJA LASEROWA
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-20, 22:45   #15
zaiks007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserowa - Warszawa

Cytat:
Napisane przez kajaaaa
Dzięki za reakcję na moją prośbę
Jużjestem po pierwszym zabiegu i właśnie zdecydowałam się na studio light przy ostrobramskiej. Jednak nie jestem do końca zadwolona tzn. robiłam sobie okolice sutek i pani która wykonywała zabieg powiedziała ze wloski wypadna w ciagu paru dni minął właśnie tydzień i nic takiego sie nei stało. Zaczełam się zastanawiać czy przypadkiem nei przejść się do salonu i nie zapytać czym to jest spowodowane. Gdy czekałam na zabieg Panie zapewniały mnie że z moją skórą i karnacją nie będzie najmniejszych problemów no cóż...
Zastanawiam sie nad bikini no ale w tym momencie nie wiem....
masz tak samo jak ja.jestem ch**** nie cierpliwa i tez nie umiem sie doczekac jak wypadna wszystkie wloski.no ale coz one spokojnie wychodza.ja robilam bikini przy ostrobramskiej (studio laser)i jestem zadowolona co prawda dopiro po pierwszym zabiegu ale mimo wszystko po 2tyg bylam łysiutka!!!!!!!!a w studio light te w zabka to tam mialam robiona linie bila i lydki.teraz walsnie czekam az mi wyjda wloski z lydek choc juz dwa tyg prawie minely i sie doczekac nie moge.musisz dac czas wyjsc wloskom. nie przejmuj sie,naprwde z kazdym zabiegiem bedzie lepiej
pozdrawiam
zaiks007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując