Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Delikatny kolorowy dzienniaczek :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-05, 17:47   #9
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Delikatny kolorowy dzienniaczek :)

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
bardzo ladny
dziękuje

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
bardzo mi się podoba, zwłaszcza ten mat na ustach jak to zrobiłaś?

<wracaj do zdrowia szybko, właśnie się zastanawiałam, co Cię tyle nie ma...>


Edit: oooo dojrzałam na zdjęciu tą pomadkę w płynie widziałam to u Ishi na blogu....aaaaaach a miałam nie wydawać pieniążków niepotrzebnie :x
dziękuje Maliniaku Staram się

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Bardzo ładny makijaż Moniś Twoja wersja dziennego make upu byłaby moją wersją wieczorowego
dziękuje Misiu Hihi a dla mnie taki delikatny on jest

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez mamz Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie, a na ustach super kolorek!
W Twoich makijażach rzuca mi się w oczy to, że zawsze na zdjęciu widać jakiś fragment, nawet bardzo niewielki ubioru, biżuterii, które super współgrają kolorystycznie z makijażem i nie powiem, bardzo mi się to podoba
dziękuje pięknie Staram się zawsze dobierać ubiór i dodatki do makijażu żeby wszystko ładnie współgrało ze sobą

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez agnesss25 Pokaż wiadomość
przesliczne kolorki na powiekach..slicznie ci w niebieskich kolorkach..a usta takie matowe? czy sie starła pomadka nieco?
dziękuje Aguś Usta celowo takie, napisałam wyżej o tym

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilka2010 Pokaż wiadomość
Śliczny makijaż zresztą jak zawsze bardzo mi się podobają te kolorki niebieskiego
dziękuje Ci pięknie kochana
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując