Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery pękają w odłamków stos, czyli Natii w krainie IsaDora Graffiti Nails
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-14, 22:01   #5
blysk_w_oku
Rozeznanie
 
Avatar blysk_w_oku
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 596
Dot.: Lakiery pękają w odłamków stos, czyli Natii w krainie IsaDora Graffiti Nails

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Moje paznokcie
Niestety od lat przedszkolnych cierpię z powodu niezbyt miłej przypadłości jaką jest obgryzanie paznokci,a przy okazji obgryzanie i skubanie skórek. Moje paznokcie nie wyglądają teraz tragicznie (od 1,5 tygodnia nie obgryzałam ), ale do najdłuższych nie należą.
Mam nadzieje,że ten wątek będzie pewną inspiracją dla innych osób,które w sytuacjach stresowych niszczą swoje paznokcie, ponieważ bardzo często rezygnują z malowania wstydząc się swoich dłoni. Myślę,że nie ma się czego wstydzić,bo po pierwsze wiele lakierów fajnie wygląda na krótkich paznokciach, a po drugie w moim wypadku najlepszym lekiem na obgryzanie jest piękny manicure
Właśnie z powodu paznokci podniszczonych obgryzaniem (wieloletnim lecz zwalczonym) nie zgłosiłam się do testowania.
Będę chętnie zaglądać na Twój wątek - po obejrzeniu filmików instruktażowych zakochałam się w spękaniach
Miłego malowania!
__________________
...podpis w budowie...
blysk_w_oku jest offline Zgłoś do moderatora