Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - WYLECZYLIŚMY TRĄDZIK - rady, sposoby, środki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-21, 08:47   #219
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: WYLECZYLIŚMY TRĄDZIK - rady, sposoby, środki

Cytat:
Napisane przez Calia Pokaż wiadomość

Nie za bardzo mam jak podać Ci to źródło, bo widziałam jedynie papierowe materiały z jakiegoś Sympozjum medycznego w Portland, które przy okazji pokazał mi mój lekarz. Fakt, że nie ma tego jeszcze w internecie jest pewnie kwestią czasu.. W każdym razie jeździ on po całym świecie i przypuszczam, że ma informacje z pierwszej ręki.
Myślę, że to dopiero jakaś tam teoria nad którą zaczynają się dyskusje. Wątpię, żeby pogląd o rakotwórczym działaniu filtrów był już udokumentowany i gruntownie zbadany.
W obecnej chwili bardziej boję się czerniaka złośliwego, co do którego ponad wszelką wątpliwość udowodniono, że główną przyczyną jest promieniowanie ultrafioletowe, niż pokładam wiarę w niesprawdzonej jeszcze teorii.

Na własnym przykładzie powiem, że zarówno podczas dermatologicznego leczenia zakończonego pełnym sukcesem, jak i po - stosowałam i stosuję filtr 50 na twarz.

Jednak każdy robi, jak uważa, w każdym razie Wizażankom, które wezmą sobie do serca teorię o rakotwórczym działaniu filtrów, radzę unikać słońca.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując