Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrośnięty paznokiec?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-23, 16:25   #1
J_jak_Joanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9
Red face

Wrośnięty paznokiec?


Cześć dziewczyny i chłopaki.
To mój pierwszy wątek na tym forum. Wcześniej Was "czytałam", ale jakoś nie było okazji, żeby się odezwać. Teraz chciałabym z kimś pogadać.

Lokalizacja problemu: duży palec lewej stop.
Koło paznokcia po lewej stronie i u góry palca zebrała mi się ropa. Na początku się nawet nie zorientowałam, dopiero jak porównałam go z palcem drugiej stopy. Bolało od kilku dni, ale myślałam, że po prostu za krótko obcięłam sobie paznokieć czy coś.
Dzisiaj patrzę i jakiś spuchnięty, wzięłam pilniczek i tak "podważyłam" ten paznokieć po czym wypłynęła ta ropa. Niestety nie cała.
Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi. Ciężko mi to opisać.
Wydaje mi się, że muszę iść do lekarza, ale jutro na pewno nie mogę i dopiero w piątek.
Miała już może tak któraś z Was?

P.S. Zauważyłam, że często tutaj dziewczyny mają pretensje o to, że nieodpowiednie miejsce na taki a taki wątek. Od razu pisze, że chciałam dać to w zdrowiu, ale żaden, że tak napiszę "pod temat" mi nie odpowiadał.
P.S. 2 Zauważyłam również, że są na tej stronie bardzo "serdeczne" osoby, które pewnie napiszą: "a skąd mamy wiedzieć? idź do lekarza." albo "nie dojrzałaś do seksu". To drugie bez sensu wiem, ale często tak piszą jedne i te same osoby. No to nie wysilajcie się, bo nawet nie będę na to odpowiadała.

<-- a to kwiatuszek dla dziewczyny, która mnie pocieszy i mi powie, że nie będą mi amputowali palca. amen.
J_jak_Joanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując