Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mdłości w niepamięć puszczamy, na pierwsze ruchy czekamy - mamy IX/X :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-27, 10:01   #2113
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Mdłości w niepamięć puszczamy, na pierwsze ruchy czekamy - mamy IX/X :)

witam niedzielnie

ale ładna pogoda, chyba wyciągnę małża na spacerek, zimno troche, ale moze się ociepli bo słoneczko świeci pięknie


e tam, z tym wyglądaniem ładnie, nieładnie to nie prawda moja przyjaciólka wyglądała ślicznie, normalnie kwitła, śliczna cera, włosy błyszczące jak po farbowaniu i urodziła córę. A z kolei mam 2 koleżanki, które nie wyglądały rewelacyjnie, bardzo przytyły, popsuła im się cera i mają facecików.

Ja może nie wyglądam jakoś kwitnąco, cere mam kiepską, ale też biorę leki, zobaczymy czy coś się poprawi jak odstawie progesteron (a to już za tydzień )

Lausanne ale wam synuś dał popalić
ale przecież twoi rodzice mogą powiedzieć TZ ze będą cię pilnować, żebyś leżała na pewno zdrowiej na powietrzu na leżaczku niż w domu siedzieć a zresztą może nie będzie trzeba, bo łożysko przestanie się odklejać

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

cotynato no widzisz, stara się chłopak
danika jest offline Zgłoś do moderatora