Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Studium czy studia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-30, 20:10   #8
zollla
Wtajemniczenie
 
Avatar zollla
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 110
Dot.: Studium czy studia?

Cytat:
Napisane przez gabrielcia Pokaż wiadomość
No tak to dobre rozwiązanie, chodź wymaga pewnie dużo nauki, tylko, czy będzie się dało pogodzić praktyki ( z Cosinusa) ze studiami dziennymi?
Moja koleżanka praktyki odrobiła w wakacje

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Francuska Fantazja Pokaż wiadomość
Ja wybrałabym studia i studium(np. zaocznie). Sama studiuję kosmetologię dziennie i robię technika farmacji dziennie, jakoś to godzę, bywa czasami ciężko, ale mam nadzieję że w przyszłości się opłaca. Skoro interesuje Cie technik usług kosmetycznych to uważam,że to dość dobry wybór, może do tego studia z administracji i przy otwieraniu własnego salonu jak znalazł? Przede wszystkim rób to co lubisz, a na pewno znajdziesz siłę i chęci w podejmowaniu wyzwań i przyszłym szukaniu pracy. Co do opłat za studium- zależy od szkoły. Technik usług kosmetycznych istnieje w systemie dziennym i zaocznym. Nie polecam szkół Cosinusa- mają nie za dobrą opinię, w szkołach państwowych trzeba czasem wnieść coś takiego jak tzw. wyprawka-koszy ok 250zł(zależy także od szkoły), w prywatnych płatnych wszystko wliczone jest przeważnie w cenę czesnego. Polecam najlepiej zawdzownić do szkół które konkretnie Cię interesują i tam zapytać o szczegóły.
Kurcze naprawdę da się to pogodzić? Na studium farmaceutycznym wydaje mi się że jest bardzo dużo zajęć i praktyki (więcej niż na studiach!) Jak to robisz??
Bardzo bym chciała, ale na studium zaoczne szkoda mi pieniążków a swoich studiów nie chcę rzucać...
__________________
"inne usta nie kołyszą światem..."
M. Hillar

zollla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując