2011-04-01, 16:23
|
#114
|
Raczkowanie
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warmia i mazury
Wiadomości: 357
|
Dot.: Wszystko o Avonie cz. 19
Cytat:
Napisane przez musso4
wg mnie to się nie opłaca robić zwrotu, bo za krem przy najmniejszym opuście zapłaciłaś 7,5 a za przesyłke i kopertę zapłacisz niewiele mniej, albo więcej, lepiej zostaw sobie ten krem, a klientce zamów właściwy 
---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------
no chyba, że masz jeszcze jakieś zwroty 
|
Miałam jeszcze inne zwroty, już go odesłałam.... A tamten zamówię jeszcze raz... I niestety z 06, drożej. Za głupotę trzeba płacić.
A z ta lista zwycięzców to sobie lecą, my konsultantki wiemy, ze czasami im to zajmuje trochę zanim przekombinują swoje strony na serwerze... I jesteśmy już przyzwyczajone, ale moje klientki które brały udział w loterii dzwonią do mnie z zapytaniem o co kuman.... I kto swieci oczami, kto wychodzi a niekompetentną?!
Cytat:
Napisane przez smerfetka25
To nie są okulary dla dzieci  A Dianuseek to malutka chudzinka i dlatego jej spadają 
Dokładna szerokość - 14cm mierzone od motylka do motylka wewnątrz 
|
No to ja należę do dzieci na mnie za duże....
Cytat:
Napisane przez Justaa555
te zdanie jakieś takie nie bardzo zrozumiałe, bynajmniej dla mnie. kilka razy je czytałam i się zastanawiałam o co im chodzi. 
|
Wiesz im rzadko kiedy udaje sie coś odpisać z sensem i na temat. Chyba maja problem z czytaniem ze zrozumieniem
__________________
"Jak będę chciała usłyszeć Twoja opinie, potrząsnę Twoją klatką"
Edytowane przez Joanna2705
Czas edycji: 2011-04-01 o 16:28
Powód: dopisane zdanie
|
|
|