Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-02, 10:08   #630
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez szazzzz Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. po raz pierwszy bede używać tych pasków crest. używalam już białą perłe- porażka, blend a med- porażka, a jak chodzi o te paski crest jestem troche negatywnie nastawiona, bo niewiem co o tym myśleć. użyłam już raz dzisiaj tych pasków i jak narazie nic- ale wiadomo trzeba czekać na efekty. mam tylko kilka pytań do kogoś kto ich już używał. już po pierwszym razie widze że będzie ciężko bo mam wrażliwe strasznie zęby i bolało dziś :/:/, po jakim czasie ta nadwrażliwość przechodzi całkowice?? 2- po ściągnięciu pasków, żel który pozostał na zębach trzeba wypluć i wypłukać wodą?? czy ktoś z was podczas wybielania palił paierosy??- to bardzo przeszkadza?? :/:/ czekam na szybciutką odpowiedz. i z góry dziękuje.
co do bolu to musze przyznac ze tez czułam to, z czasem to sie nawet nasililo ale chyba sie przyzwyczailam, na peawno bylo do zniesienia, to jakas nadwrazliwosc zebow czy co na ten żel. CO do tego zelu nic wypluwaj, on jeszcze dziala zaraz po zdjeciu paskow, dlatego tez nie trzeba myc, a na efekty trzeba troszke poczekac, ale uwierz mi! działa !

aha co do papierosow nie wypowiem sie bo nie pale, wiec nie wiem jak "wspolgra"

pozdrawiam
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując