Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-15, 08:11   #2944
Madziulka83
Zadomowienie
 
Avatar Madziulka83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Austria-Wiedeń
Wiadomości: 1 125
GG do Madziulka83
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Cytat:
Napisane przez gosbaj Pokaż wiadomość
hejka
paranoja z tym zlobkiem normalnie az smiac mi sie chce. wyobrazcie sobie ze o 19 dzwoni do mnie kolezanka ze ludzie juz stoja w kolejce !!!!!! a podania sie sklada jutro o 8 rano tz szybko polecial i okazalo sie ze panie ze zlobka stoja autem i robia liste - my jestesmy na 72pozycji paranoja, podobno otworzyli liste o 15. i o 20, 22, 1 i 4 beda odczytywac liste i trzeba o tych godzinach byc bo inaczej sie laduje na koncu kolejki. paranoja, gorzej niz w PRL za miesem. i o 8 rano beda wpuszczac ludzi w takiej kolejnosci w jakiej sa na liscie.
Myslalam, ze spadne z kanapy jak to przeczytalam!!! Pogielo ich juz calkiem! A kto to wymyslil? Dyrekcja zlobka? Czy odgornie?

karola biedula z Adasia Nameczy sie Duzo calusow od cioci na szybkie wyzdrowienie!

youyou ale wiesci!!!! Filipek bedzie mial siostrzyczke A Ty nakaz lezenia, bo jak nie to Dobrze, ze masz kolo siebie rodzinke

Moja tesciowa jutro raniutko przyjezdza, jedzie z Pl i wstapi do nas, chce zobaczyc Szymcia A my mamy wychodne Takie chwile sa nieocenione, jak sie nie ma nikogo bliskiego kolo siebie...
__________________
Szymuś 10.01.2010
Madziulka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując