Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-16, 17:23   #3068
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość


właśnie mandarynkka chce skończyć z głodzeniem i za to ją trzeba pochwalić myślę że dukan tu jest idealny bo wprowadzi się sporo jedzonka ale niekalorycznego i organizm łatwiej przestawi metabolizm.

mandarynkka test jest dość wazny bo uwzględnia wiele informacji dodatkowych i ładnie wylicza czas uderzeniówki której lepiej nie przedłużać tak więc zrób ten angielski jeszcze...
piszesz że masz niedoczynność tarczycy - to tak jak ja dukan jest ponoć dobry właśnie przy niedoczynności bo pomaga usunąć wodę która lubi się gromadzić (to też przez nią możliwe te twoje rekordowe wzrosty wagi...). i mam pytanie czy bierzesz leki i jesteś pod kontrolą endokrynologa? bo może dawka jest za mała... jakie masz ostatnio TSH?
yyy i jeszcze jedno pytanie... piszesz że masz dietę od diabetologa? czemu on ci układał dietę? czyżbyś miała też cukrzycę? bo jeśli tak to dieta dukana się dla ciebie nie nadaje...

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------


Tak mam, a wlasciwie mialam problemy z cukrem, ale juz wrocili do normy i jestem pod kontrola raz na 6 m-cy robię "krzywą cukrową" i jest ok. Pytałam tez i tego diabetologa i innego czy moge sprobowac DUKANa i powiedzieli ze tak. Ale zaznacze raz jeszze ze teraz z moim cukrem jest wszystko ok .
Jesli chodzi o TSh to mialam badane jakies 2 m-ce temu i wyszlo mi 4,3, a kiedys mialam grubo powyzej 5,5. Jestem pod kontrolą endokrynologa stale i biorę leki . Mianowicie obecnie Euthyrox. Zdiagnozowano ją u mnie kilka lat temu, ale podejrzewam z emam ją juz z 10 lat . Obecnie mam 31 i leki biorę od 4 lat .
A DUKANa wlasnie chce sprobowac dlatego, ze mam już dosyć uczucia głodu, czas na "sytość"
Szukam tego testu po ang.znowu mi gdzies "się zapodział". Tyle tu wątków o DUKANie

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość
Witam Cię wśród nas!!
Chyba rozumiem Cię, jeśli chodzi o te nagłe skoki wagowe. Po prostu poprzez tak długie głodzenie się Twój organizm strasznie się zbuntował, a metabolizm strasznie rozregulował. Ten test jest potrzebny do tego, abyś wiedziała jak długo masz ciągnąć I fazę, ile orientacyjnie będzie trwała II faza (ale na to zawsze trzeba brać poprawkę). Myślę sobie, że szybko w miarę Ci to wszystko wyjdzie bo nie masz wiele kg do zrzucenia
No i pamiętaj- nie grzeszymy w ogóle, bo później tylko kłopoty w formie zastojów albo wzrostów nie daj Boże. za wytrwałość

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------
\Dziękuje za przywitanie miłe
Zaczynam od wtorku bo w poniedzialek chce przestudiowac ksiązke, ale szukam tego testy po ang. chcialabym zrzucic w miesiac, nie wiem czy tak sie da, ale bym chciala, a potem ją utrzymac
Dodam jeszcze ze nie mam absolutnie zadnych problemów z jędrnościa ciala a to dzieki sporej dawce ruchu , nie chce absolutnie z niego rezygnowac calkiem, bo nie chce tez stracic jędrnosci. Obecnie odwaznie smigam w krotkich kieckach i bluzkach , cialo jest dosyc napięte, ale sporo to kosztuje, powiedzcie jak z Waszym cialkiem? Czy po utracie wiekszej liczby kg, nie zrobilo się wiotkie?
__________________

Edytowane przez mandarynkka86
Czas edycji: 2011-04-16 o 17:27
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora