Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cienie pod oczami i ich stopmniowe samowybielanie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-17, 00:33   #1
Aihara
Przyczajenie
 
Avatar Aihara
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9

Cienie pod oczami i ich stopniowe samowybielanie?


Od dzieciństwa zmagam się z problemem cieni pod oczami, które są duże, bardzo ciemne i zawsze wyglądałam przez to trochę dziwnie (jakbym miała podbite oko).
Jednakże ostatnio zauważyłam pewną rzecz. Tak jakby cienie same zaczęły się wybielać. W obu kącikach oczu mam białe już plamki. Wcześniej ich nie było, więc się zdziwiłam. W kąciku prawego oka biały obszar powiększył się do połowy cienia pod linią rzęs. Czy to możliwe, że cienie zaczęły się same wybielać? Czasami używałam jakichś specyfików do ich wybielenia, ale to było kilka lat temu. Ze względu na brak jakichkolwiek zmian odstawiłam wszelkie kremy i takie tam. Czym może być spowodowany ten proces? Dojrzewaniem? Mam 19 lat. Jeszcze 3 lata temu te cienie były bardzo ciemne. Z dniem dzisiejszym zauważam, że cały obszar jest jaśniejszy, a w kącikach to już szczególnie jest pod kolor skóry twarzy. Bardzo dziękuję za wszelką odpowiedź w tej sprawie

Edytowane przez Aihara
Czas edycji: 2011-04-17 o 09:32
Aihara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując