Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Offtopowe zapuszczanie-Wiosną włosy nam po pas rosną! XXXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-22, 23:49   #1388
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 303
Dot.: Offtopowe zapuszczanie-Wiosną włosy nam po pas rosną! XXXI

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Ja mam pewnie po ojcu, on też jest cały popieprzony
Ja mam po ojcu naczynka a pieprzyki to moje wlasne
Cytat:
Napisane przez Namietne_Usta Pokaż wiadomość
Ja też mam w większości bardzo ciemne. No i 90% to płaskie.

Co do tego zacięcia - też miałam kiedyś taką przygodę z pieprzykiem w pachwinie. Kurcze, prawie go ucięłam i też krew mi się lała.

Kocurzyca, a badasz regularnie te pieprzyki?

Ja byłam na badaniu jakiś czas temu i dermatolog sporo pieprzyków kazała mi usunąć. Chirurgicznie, tak,żeby potem poszły do badania histopatologicznego.
Problem w tym,że to sporo kosztuje
Ale będę musiała to ogarnąć.
Szczególnie te wystające, które są w "niebezpiecznych" miejscach (np. przy linii stanika, na szyi tam gdzie łańcuszek itp.)
Wystajace mam ze 3 +1 wielki, ale to podobno znamie, a nie pieprzyk.

Mialam zamiar zbadac, ale pol roku trwalo doczekanie sie na wizyte u dermatologa i dostalam list o terminie akurat jak bylam na wakacjach. termin byl tez w trakcie moich wakacji. Wiec teraz musialabym czekac kolejne pol roku na termin. predzej zrobie to w PL. A moze znow sprobuje sie zarejestrowac. Bo jednak tu to wszystko mialabym za darmo.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora