Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki z Biedronki - wyraź swoją opinię
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-26, 20:32   #17
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Kosmetyki z Biedronki - wyraź swoją opinię

PICT2680.jpg

BeBeauty Face expertiv,
MASECZKA OCZYSZCZAJĄCA,
skóra tłusta i mieszana


ZMNIEJSZAJĄCA ROZSZERZONE PORY
do cery tłustej i mieszanej
NA TWARZ

zawiera glinkę krzemową, minerały, ekstrakt z lotosu



OCZYSZCZENIE I ZMATOWIENIE SKÓRY
Głęboko oczyszczająca maseczka przeznaczona dla osób w każdym wieku, do specjalnej pielęgnacji cery tłustej i mieszanej. Zawiera glinkę krzemową i minerały, które redukują nadmiar sebum, zapobiegają błyszczeniu się skóry. Ponadto oczyszczają i zwężają pory, usuwają toksyny, a także koją podrażnienia i zaczerwienienia. Maseczka spowalnia starzenie, a także zapewnia skórze odpowiednie nawilżenie. Pozostawia cerę zdrowo odświeżoną i aksamitnie gładką.


skład:
aqua, glyceryl stearate, steareth-25, ceteth-20,stearyl alcohol, isopropyl myu=ristate, kaolin, silt, glycerin, sodium lactate, sodium PCA, glycine, fructose, urean, niacinamide, inositol, sodium benzoate, lactic acid, hydroxyethylcellulose, triclosan, dimethicone, ethylparaben, methylparaben, 2-bromo-2-nitropropane1,3-diol, parfum

pojemność: 50 ml

cena: 5-6 zł

moja opinia
:
i znowu zakup z nudów chociaż szczerze mówiąc miałam nadzieję, że maseczkę produkuje dax (nie wiem, nie sprawdzałam:P) i że zahamuje ponowny rozrost krost
Zwężenia porów nei zauważyłam, po nałożeniu i zaschnięciu trzeba się nieźle namachać, żeby tą maź zmyć. Jestem na nie.


__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2011-04-26 o 22:09
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując