Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spirala - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-30, 07:43   #3443
AnneMauro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
Dot.: spirala-co i jak - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
byłam dzis u mojego gina, gługo rozmawialismy i jednak nie mogę mieć zakładanej miedzianki ze względu na moje bardzo obfite @, zostaje mi mirena......... mam sie jeszcze zastanowić, kurcze ale ona droga jest.
I u niego nie ma problemu z zakładaniem na nfz, daje tylko recepte na spirale i trzeba ja sobie samemu zamówić, więc spoko.
Ja między innymi z tego właśnie względu miałam zakładaną mirenę. Droga jest, to fakt, ale za to jaka ulga... Od dwóch lat prawie nie mam @, tylko lekkie plamienia, a przez całe życie lało się ze mnie zawsze przez kilka dni jak z zarzynanej świni. Horror!
Dla mnie to lekarka zamówiła mirenę, dlatego miałam ją po cenie hurtowej. Może warto spytać tego lekarza czy nie ma takiej możliwości? Lekarz może kupić to w hurtowni właśnie po cenie hurtowej.

Cytat:
Napisane przez DuzaMala Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie mi, czy możliwe jest żebym miała anemię przez tą długą @, która trwa 10 dni odkąd założyłam wkładkę?
Robiłam badania i wyszła mi anemia. ?Nie duża, ale jest i mam brać żelazo.
Ja z powodu obfitych @ dostałam prawie anemii, żelazo mi spadło na leb na szyję, więc też musiałam je zażywać, niestety. Ale mirena rozwiązała sprawę. Teraz żelazo w normie.


Powodzenia!
AnneMauro jest offline Zgłoś do moderatora