Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaproszenie na wesele z os. towarzyszącą... iść???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-07, 22:10   #1
syga06
Przyczajenie
 
Avatar syga06
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3

Zaproszenie na wesele z os. towarzyszącą... iść???


Hej wszystkim
Mam problem : W Maju mam wesele u mojego brata.... Przysiegłam sobie że bd się dobrze na nim bawić a nie podpierać ściany....brat dał mi zaproszenie z osobą towarzyszącą....
W moim wieku bd pare osób .... ale sytuacja ukłda się następująco :
- bd mój brat cioteczny w moim wieku mamy świetne relacje w dodatku chodzimy razem do klasy..... on co prawda nie dostał z os towarzyszącą (ja dostałam bo to mój brat sie żeni..-więc mi dał) myślalam że z nim się będe bawić ale moja siostra rok starsza dostała też podwójne zaproszenie ale powiedziała że z nikim nie idzie i będzie się bawić właśnie z tym moim bratem ciotecznym... Co też chciałam uczynić.... ( dodam że moze to zdaje się być dziwne ale poprostu jestem z nimi bardzo zżyta i wgl.)
Więc jak myslicie co powinnam zrobić wziąść sobię kolege na to wesele na bo przecierz we dwie na raz nie bd z tym moim bratem tańczyć (he he)
Po drugie to nie wiem czy ten kolega o którym myślałam się zgodzi ..... to mój kumpel z klasy.... tak pomyslałam ze mogłoby być fajnie bo on się z nim zna no i ja
No i jeszcze pytanie czy nie bd wyglądac to głupio jak ja młodsza pójde z os..towarzyszącą a ta moja siostra nie??
Dodam że mam 15 lat xD
Proszę o odpowiedzi i pozdrawiam....
syga06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując