Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Perełki cruelty-free
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-21, 14:29   #700
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Pani_Pusiu, piękne włosy. Zazdroszczę, bo mi chyba nawet nie są w stanie tak długie urosnąć.

Dla wszystkich polecam maskę Gloria. Do kupienia w Auchon. Nie ma silkonów, ani innych oklejających składników więc delikatnych włosów na 100% nie obciąży. Włosy są po niej miękkie i błyszczące.
Osoby, o grubszych włosach mogą wypróbować maskę Lorys, ja mam wersję z keratyną i bambusem. Używam tych odżywek na przemian i efekt jest rewelacyjny, a muszę powiedzieć, że włosy mam bardzo wymagające (do tego chemicznie prostowane co jakieś 3 miesiące).
Nie wierzę w uzdrawiającą moc szamponów. Używam Evę naturę do suchych i rozjaśnionych włosów z lipą i rumiankiem. Nie zauważyłam, żeby wysuszał. Tylko mam wrażenie, że trochę rozjaśnia.

Megana88, a czeszesz swoje kręcioły? Bo ja od kiedy przestałam czesać co dzień, mam o niebo lepsze. Na zniszczone końcówki, tak jak mówisz - olejowanie. Ja biorę co mam pod ręką, czyli oliwę z oliwek (wiem, że po innych olejach pewnie efekty o niebo lepsze ) i nakładałam od połowy włosów. Parę miesięcy temu miałam tak suche włosy, że przez noc wszystko wciągały..

Jeszcze lubię pić herbatkę z pokrzywy. Jak dla mnie jest smaczna, pewnie też trochę pomogła
Mahdab a gdzie dostane Lorys?? Skadinad na KWC ma same dobre i b. dobre opinie
__________________
Perełki cruelty - free - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478181

Wygoogluj sobie "animal testing" - od razu przestawisz się na kupowanie towarów nie testowanych

Edytowane przez Pani_Pusia
Czas edycji: 2011-05-21 o 14:48
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując