Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - JEDZENIE KOMPULSYWNE- dla osób z kompulsem!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-09, 19:27   #2359
parolka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 606
Dot.: Jedzenie kompulsywne

Cytat:
Napisane przez polny mak Pokaż wiadomość
a według mnie to siedzicie i się wzajemnie nakręcacie.

sama mam ostanio różne dziwne myśli i nieracjonalne zachowania i jak czytam " o małym tyłeczku i prawie już płaskim brzuszku" to robi mi się delikatnie mówiąc dziwnie..

i to wszystko po to by się podobać facetowi..

nie uważasz parolko ze nie na tym związek polega? a gdyby Ci przybyło te 2-3 kg to czy byłabyś już niegodna miłosci TŻ-ta? nieatrakcyjan dla neigo ??

i jeszcze ten komentarz Doriska... nie wiem, zgłoszę ten wątek Izie i neich ona zdecyduje, bo jak dla mnie to propaguje treści chorobowe i ja się czuję bardzo niepewnie czytając go.

A w tytule nie ma "wchodzisz na własną odpowiedzialność".
hmm. to nie są treści propagandowe, może poczułaś tak wchodząc tu pierszy raz? nie nakręcamy się, po prostu piszemy to, co czujemy. ja natomiast czuję się dobrze kiedy widzę, że podobam się mojemu chłopakowi z płaskim brzuchem i małym tyłkiem. kiedy się poznaliśmy byłam prawie 10 kg cięższa. zakochał się we mnie takiej, ja widziałam jak kręcą go chude laski, albo sobie to wmówiłam. irytowało mnie keidy łapał mnie za boczki, trząsł moim tłuszczem z ud. może byłam przewrażliwiona, może sama sobie to ubzdurałam, ale w głowie miałam presję. nigdy nie mówił że jestem za gruba. ale ja tak czułam. źle się sama ze sobą czułam. schudłam stałam sie ciuteńkę pewniejsza siebie, a to przez komentarze " ojej ale schudłas" ... on tego nie mówił, ale widzę jak uwielbia pieścić moje maleńkie już boczki, choć i to mnie irytuje kiedy na skóre i tłuscz minimalny mówi boczki.
nie mówię, że gdybym przytyła 3 kg, on przestał mnie kochać. proszę, nie wyolbrzymiaj tego, okej? bo nie na tym polega to co siedzi nam tu wszystkim w głowie.. po spadku tylu kg czułabym się zagrożona tyjąc te piepprzone 3kg.. bo czułabym , że nie panuję nad swoim życiem. teraz wiem, że to mogło się wziaść poprzez brak kontroli ze strony mego ojca alkoholika, który moje życie zamienił w lawine ciągłej niepewności, strachu napięcia i pijaństwa.
obecnie ojciec śpi za mną nawalony jak świnia. jestem jak bomba, która zaraz ma wybuchnąć. klnę na psa, klnę na torbę która spadła. dobrze, że nie poleciałam do lodówki, w miarę to opanowałam..

Cytat:
Napisane przez copa Pokaż wiadomość
Mój chłopak mnie kocha czy jak jest mnie więcej czy mniej, a nawet chyba bardziej mu się podobam większa. Ja chce się sobie podobać i dlatego te wszystkie diety tylko straciłam nad tym kontrolę i myślę, że dziewczyny podobnie, tylko źle to określiły. Mnie to forum dużo daje. Na codzień boję się z kimkolwiek rozmawiać o moich problemach bo już spotkałam się nie raz ze wsparciem typu "to jedz normalnie, przecież dobrze wyglądasz" zupełnie nie rozumieją. Do póki ja nie chorowałam też może ciężko byłby mi to zrozumieć.
Dziewczyny a czy z waszym brzuchem jest wszystko w porządku? chodzi mi czy nie macie wzdęć, jakiegoś spuchniętego, zaparć? Bo u mnie już długo jest bardzo nie tak
tak, robiłam to też dla siebie, bo byłam kiedyś chuda, przytyłam i chciałam znowu powrócić do dawnego stanu. natomiast dotyk chłopaka po moim szczupłym ciele daje mi troszkę satysfakcji. choć kompleksy jak były tak są, to trochę się zmniejszyły. nie znosze się przed nim rozbierać.. czuję sie taka niekompletna, nieidealna, niekobieca.. bez piersi.. z grubymi nogami..
co do brzucha, to często mam wzdęcia. kiedyś częściej się wypróżniałam, teraz jakoś rzadkko i ciężej..;/

Cytat:
Napisane przez Dorisek16 Pokaż wiadomość
polny mak czemu odebralas moj komentarz tak negatywnie?
to mial byc komplement dla parolki po pierwsze, a poza tym co jest dziwnego w tym ze chcemy sie podobac facetom?
nie widze tutaj propagowania zadnych zlych tresci a tym bardziej tekst o plakim brzuchu i tyleczku nie naklania nikogo do glodowek itd
ja zawsze marzylam o plaskim brzuchu i od niedawna cwicze sobie zeby wyrobic miesnie i wcale sie nie gloduje, wrecz przeciwnie jem troche za duzo
to forum daje wsparcie wielu dziewczynom i niewiem czemu chcesz go zamykac
poprostu czytajac go mialas zly humor ;/
dokładnie, dołączam sie do tej odpowiedzi. nie ma tu żadnej propagandy, a to że powiem jak wyglądam nie ma na celu skalowania reszty Dziewczyn..;|
__________________
szukam siebie
: żyj chwilą Parolka
parolka jest offline Zgłoś do moderatora