Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy post!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-17, 10:14   #67
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Awanti i Miracollo-real foto i informacje-wątek uzupełniający- czytaj pierwszy

Nie mam jak obfocić rzezy, ale mogę napisać trochę na temat niektórych, właśnie uporządkowałam swoją paczkę.


1. Urocza, naprawdę śliczna bluzeczka, materiał cieniutki,ale nie prześwituje, na lato idealna.Rozmiarówka standardowa, Lka wygląda jak Lka.
2. Porządny materiał, nie taki cieniutki, grubszy, rozmiarówka standardowa.
3. Rozmiarówka standardowa, ale jestem nieco rozczarowana, myślałam,ze materiał będzie grubszy, sztywniejszy,a to taka cienizna, na szczęście nie prześwituje. No w sumie to hcyba ejstem zadowolona, jednak spodziewałam sie czegoś innego, może takiego materiału jak przy spódniczkach Amisu, tych w kropki i kwiatuszki.
4.Tu jestem bardzo zadowolona, rozmiarówka standardowa, ale materiał się ciągnie, dlatego żałuję,ze nosząc M/L wzięłam L, M byłoby bardziej obcisłe. Myślałam ,że będzie taka sztywna jak bokserka ✂✂✂✂✂✂✂ .Materiał nie jest gładki, jest taka delikatnie prążkowana.
5. Rozmiarówka standardowa, spodenki nie są bardzo krótkie, góra też jest dłuższa, ja jestem nią zauroczona, szkoda tylko,że to nie ja ja zamawiałam o koleżanka, ciężko będzie oddać .
6. Wszystko ładnie pięknie, ładnie wykończona, ale zamówiona XL wygląda jak M .
7. Strasznie ciężka jest ta bluzka w sumie, to taka bardziej tunika, materiał cieniutki, ale nie prześwituje. Tu też jakaś niezbyt rozmiarówka, bo moja L wygląda jak XL.
8. Cudowny kolor, nie jest tak żarówiasty jak na zdjęciu .Jednak radzę brać rozmiar mniejszą. Moja Lka wygląda jak Xl, miała być luźna na mnie, ale topię się w niej.
9. Cytując moją koleżanką, która była przy rozpakowywaniu paczki " za 5 zł bym tego nie kupiła" No koszmarek. Ska jest jakaś taka duża, no ale to chyba taki krój. Jednak materiał jest OKROPNY,sztywny, gniecie się strasznie, całość wygląda jak jakiś kombinezon roboczy. Mi się nie podoba,ale moze to po prostu nie mój styl.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brazowa bluzka w kwiatuszki.jpg (42,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg biala kosulka z palcem.jpg (28,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czarno biała spódnica.jpg (26,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czarna bokserka.jpg (14,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grafitowa.jpg (23,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg granatowe wdzianko z koronka.jpg (59,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nietoperz z łancuchami.jpg (41,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pomaranczowa tunika z warkoczem - Kopia.jpg (28,2 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szary kombinezon.jpg (18,6 KB, 49 załadowań)
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut

Edytowane przez 19agusia91
Czas edycji: 2011-06-17 o 10:28
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora