Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-24, 14:24   #9
frigiditas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 107
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

Co do sklepu Happy Mum to mnie osobiście ciuchy tam sprzedawane bardzo się podobają, w końcu jakaś kolekcja z charakterem, w miarę na bieżąco z trendami, a nie tylko smetne ogrodniczki zaprojektowane na przetrwanie, ceny natomiast są trochę wysokie niestety. Zaletą jest wg mnie obsługa (w Krakowie), dzięki tym Paniom nie kupiłam rzeczy za małych, a byłam o włos, niestety nie ma tam też raczej prawdziwych wyprzedaży (w zeszłym roku przynajmniej), ewentualnie poj nieudane trochę modele są w końcu przeceniane. I rozmiarówka jest trochę nieobliczalna, spodnie mam XL, sukienkę i spódnicę S. I naprawdę można tam znaleźć coś na większą imprezę, z czym na ogół był u mnie duży kłopot.
W zwykłych sklepach opracowałam taki patent, że kupowałam luźne spodnie do ćwiczeń, z takim jakby panelem właśnie ciążowym, z bawełny (w Kaphalu i H&M na przykład) i przez całą ciążę je nosiłam w domu jako dres. Miałam też takie coś ze sklepu Intimissimi, co oni sprzedają jako odzież domowa, przypominało coś pomiędzy piżamą a sukienką, luźny krój i elastyczna oddychająca tkanina (moden się chyba nazywa), naprawdę się sprawdziło
frigiditas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując