2011-07-01, 12:35
|
#291
|
|
Raczkowanie
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: subcarpathia
Wiadomości: 357
|
Dot.: Plotkowy wątek dziewczyn przyjaznych zwierzętom!
Chatul, dokładnie. Racja w 100%
Tyle że my możemy sobie wybrzydzać, szukać diet, wszystko mamy w sklepach, czasami ktoś marudzi że nie ma takiej a takiej kaszy, ja marudze że nie ma kremu do mojej cery. A jakieś dziecko chętnie zjadło by mięsko, a ja osobiście mogłabym mu je przyrządzić.
Chyba mam jakiś dołek dziś. Przypomniało mi się gdy babcia mi opowiadała, jak dawała mojemu ojcu skwarki do kaszy, bo nic innego nie miała...;/
"Z mojego etycznego punktu widzenia - diety, w których je się zwierzęta są złe." Z mojego też, a szczególnie gdy ktoś żre mięcho ze sklepów, nadal się uprę, że inaczej postrzegam ludzi którzy sami hodują zwierzęta i odpowiednio je traktują. Nawet jeśli potem jedzą mięso.
"Żadna dieta nie jest idealna.
Chociaż wiadomo, są lepsze i gorsze diety. Zwłaszcza w przypadku konkretnych ludzi. Nie każdemu będzie służyło to samo "
Dlatego nie lubię gdy ktoś przekonuje o diecie,że jest jedyna i prawdziwa i najlepsza.
Edytowane przez Wardruna
Czas edycji: 2011-07-01 o 12:42
|
|
|