Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Studia zaczynamy, ale o wizażowaniu nie zapominamy! - cz. IX :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-20, 09:44   #4180
GirlOfDeath
Zakorzenienie
 
Avatar GirlOfDeath
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: 53°7′N, 18°E
Wiadomości: 6 397
Dot.: Studia zaczynamy, ale o wizażowaniu nie zapominamy! - cz. IX :)

Cytat:
Napisane przez _Japonka_ Pokaż wiadomość

Jutro spojrzysz na to wszystko świeżym okiem

JA też się żegnam dziewczyny, dobranoc
Dzisiaj już się troszkę uspokoiłam, co nie zmienia faktu, że chole.nie mi przykro z tego powodu. No i koleżanka miała dać znać co załatwiła z tymi studiami, bo była na 8 na uczelni, a nie daje znaku życia... Już coraz bardziej zaczynam w to wątpić, że jej w ogóle zależy na tym wspólnym mieszkaniu... Szkoda tylko, że nie powiedziała tego wcześniej.

Cytat:
Napisane przez paktofonika99 Pokaż wiadomość
muszę się pochwalić- pomalowałam pokój i jest super dziś jeszcze takie drobne poprawki i mogę wchodzić z szafą i lampą, bo po nowe łóżko jadę dopiero za tydzień

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

a co tam u SWK?
Jaki kolor ścian masz teraz ? ;d

Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
hej ja za godzinę muszę jechać na jazdy. a tak mi się nie chce!
Mam to samo, na 14 mam jazdy, a tak mi się nie chce jechać, że szok. A to wszystko przez pogodę, rano lało, teraz się chmurzy, a jak będę jeździć (znając moje szczęście) to na pewno będzie padać.

Cytat:
Napisane przez Bziu Pokaż wiadomość
hej
najpierw mnie rozłączyli bo miałam burze potem pojechałam składać papiery, nawet szybko się uwinęłam z tym a potem odsypiałam potem miałam burze a teraz mam upał

a właśnie
ło matulu jak tam jest gorąco "za zachodzie"

już Was nadrabiam
Cześć Bziu, i jak było we Wrocławiu ?
__________________
Don't give up!
GirlOfDeath jest offline Zgłoś do moderatora