Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-14, 20:43   #20
Alicja Ch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Madziu, ja bym radziła Ci kolor naturalnego różu do frencha, mi on bardziej przypadł do gustu jasny róż wydaje mi się za blady.

Co do opisu sposobu używania lakierów EASY OFF, to są to nowe produkty, które weszły w tym tygodniu do oferty, wiec informacje na stronie nie są jeszcze zaktualizowane. Zapewne nastąpi do w przyszłym tygodniu

Co do Twojego pytania o zastępowanie niektórych produktów tańszymi odpowiednikami, to zawsze podchodziłam do tego sceptycznie. Weź pod uwagę np. płyn do ściągania DISSOLVERE, jeżeli zagłębisz się w jego skład zauważysz, że nie jest to czysty aceton, a substancja ze związkami acetonu, ale również lanoliną. To dzięki niej skóra klientek nie będzie tak bardzo wysuszona jak przy moczeniu w tradycyjnym acetonie. Taka sama sytuacja jest np. z preparatem do odtłuszczania (koszt: 10,90 zł), który to posiada substancje grzybobójcze, nie bez znaczenia dla kondycji paznokci.

Jeżeli zależy Ci na pewnym starcie i nie zrażeniu klientek, to spróbuj bezpieczny tzn. zalecany przez producenta zestaw. Jak okaże się, że wszystko jest ok, zaczniesz szukać oszczędności, chodź ja ze swojego doświadczenia wiem, że czasem po prostu nie warto
Alicja Ch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując