Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 'Przepis na życie'
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-20, 17:12   #894
Ralphkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: W
Wiadomości: 1 169
Dot.: 'Przepis na życie'

Cześć
Mogę dołączyć ?
Też oglądam Przepis na życie, jakiś czas temu znalazłam ten wątek i w końcu postanowiłam się zarejstrowac by móc się udzielać.


Z tego co zdążyłam zobaczyć o tym co będzie pisze się na biało więc postaram się tego trzymać.

Oglądałam też i czytałam na różnych stronach , że ma dojść do pocałunku Anki i Jerzego, no i zdjęcia na to wskazują. Natomiast zwiastun już nie do końca. Bo wygląda jakby pocałunek miał być a się nie odbył ale też chyba jest tak, że w zwiastunie tego co dla widza najciekawsze nie pokażą.Tak to chyba się odbywa, musi pozostać niedosyt, więc dają zapowiedź a co się wydarzy to się zobaczy. Mogę się mylić ale tak mi się wydaje, że zwiastun nie pokaże nigdy tego co najważniejsze. To takie uchylenie rąbka tajemnicy tylko. No ale zobaczymy...

Mam nadzieję też , że jak już się pocałują to pójdą też dalej i wylądują w łóżku W końcu to opowieść o 30 paro latkach więc trochę bez sensu by było jakby kolejne 10 odcinków tylko sobie w oczy patrzyli
A i jeszcze, pojawia się motyw byłej żony, w tym przypadku byłej żony Jerzego, wojna o dziecko, ona nie chce dac rozwodu. To w sumie często się pojawia w serialch. Ja mam nadzieję, że mimo tego związek Anki i Jerzego będzie się rozwijał. Oczywiście musi się coś dziac, muszą być problemy, kłopoty żeby nie było całkiem nudno ale mam też nadzieję, że w nich oni się odnajdą i ich kiełkującemu związkowi to nie zaszkodzi. Dla mnie nie byłoby to zle gdyby im się układało i obok mieli różne kłopoty i razem przez nie przechodzili.


A i jeszcze powiem, że nie zaczęła się nawet 2 seria a ja już się zastanawiam czy będzie 3

Edytowane przez Ralphkaa
Czas edycji: 2011-08-20 o 19:39
Ralphkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując