Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kącik wzorowej Pani domu , czyli o życiu , gotowaniu zakupach i miłości . część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-21, 19:47   #3113
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: kącik wzorowej Pani domu , czyli o życiu , gotowaniu zakupach i miłości . część

Cytat:
Napisane przez Rzymianka Pokaż wiadomość
paryzanko my Ci pomożemy znaleźć, no cena sklepowa jest niemała.Marynarka tyle co płaszcz prawie...Na wątku Saga szał na nie jak na kolejarki.



Lunus zlituj się ludzie się za nim na ulicy pewnie oglądają taki śliczny, albinos do tego.

.
Oj tak szczególnie jak powarkuje sobie
Czasami mi się wydaje że tem pies w buszu się wychowywał jak tarzan
Cytat:
Napisane przez rendsaid Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY POMOCVY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

bylam dzis z tzem w zarze chcialam lupic zółte spodnie , ( ktorych nie bylo ) to ja poszlam ogladac nowosci i tż powiedział ze tez idzie poogladac i nagle wraa i mowi ; zobacz podobaja ci sie te buty ?? patrze a tam
CZARNE ASYMETRYCZNE SZPILE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! patrze 38 moj rozmiar wiec ja cala podjarana szybko poszlam przymierzyc tukipanka zeby zobaczyc czy w S wejde poszlismy a meski kupic tzowi pare rzeczy i biegne do kasy zaplacic zza nie a laska do mnie " nie sprzedam pai tych butob bo jeden jest 38 a drugi 39 !!!!! najlepsze jest to ze mierzylam je i nie zuwazylam bo ona idealnie i ona powiedziala ze jesli je chce to mohee kupic ale bez mozliwosci zwrotu i co mam robic poradzcie pozatym nitki wystaja i wygladaja na lekko uzywane ale ta pieknie lezaly
tż powiedzial zebym sie zastawnila i jak cos rano po nie podjedzie i sama nie wiem


wklejam fotorelacje
- tulipan S -
sukienka biala ktora dzis mialam jako spodnice i asymetryczne
- słit focia z tżem bohaterem - poznajcie sie , moze go przyjmiemy do siebie do klubu tez byl dzis caly w zarze i do tego on kupil dzis a ja nie
Rend mogę sobie do twojego tżta dokleić swoją głowę i udawać że mam boyfrienda ?
Cytat:
Napisane przez rendsaid Pokaż wiadomość
Lunus kobieto jaki ty masz piekby kolor wlosow !!
serio? czy sobie znowu jaja robisz
Cytat:
Napisane przez czarnulka066 Pokaż wiadomość
Ja tam nie wiem o co chodzi i wypraszam sobie grożenie mojej szanownej osobie
Już się nie boję, że mnie wyrzucą za off topy więc wiesz lanko będzie

Czarnulko jaką masz klatkę szynszylową
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora