Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miłosniczki zary- bez klótni!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 17:12   #248
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Bezalia Pokaż wiadomość
Sweter super, bardzo mi się w nim podobasz
Shopper faktycznie wydaję się spory, żeby cię pocieszyć powiem ci, że sam w sobie już jest ciężki, a wielkość zachęca do zapakowania go po brzegi 'najpotrzebniejszymi' rzeczami, bez których każda kobieta nie może wyjść z domu Więc jak wychodzisz z domu jest już tak ciężki, że marzysz tylko żeby go postawić na ziemi. Drugą rzeczą która mi w nim przeszkadza jest to, że nie za bardzo da się wcisnąć na ramię, a czasami chcę mieć dwie wolne ręce. O plusach nie będę się rozpisywać
Dziękuję! zachęcające, na szczęście w torebce noszę niewiele , a na ramię nigdy nie zakładam torebek, bo wszystkie i tak z niego spadają Dajesz plusy!

Cytat:
Napisane przez karolina_p19 Pokaż wiadomość
pięknie wyglądasz mnie się podobasz z shopperem
botki też świetne
Dziękuję .

Cytat:
Napisane przez Monitek Pokaż wiadomość
no i taka moja mała fotorelacja:
i pytanie do Was dziewczyny, biało czarna sukienka nadaje sie na wesele ? jakie dodatki do niej? czy jednak słynny marokański tulipan góra? poradzcie
Tak szczerze, to mnie żadna nie pasuje na wesele, ale za to uważam, że świetnie wyglądasz w czarno-białej i pasiastej , na co dzień idealne!
Wzór tulipana nie podoba mi się, na wesele bardziej nadawałaby się wersja gładka.

Cytat:
Napisane przez iwi88 Pokaż wiadomość
eee tam duży, mi się shopper właśnie spodobał na Twoich fotkach co znaczy że pasuję do Ciebie, bo ogólnie nie zachwyciłam się nim i sama bym go nie kupiła

Butki też fajnie wyglądają. Mogłabyś podać wymiary na górze, ile mają szerokości? nie za bardzo odstają w kostce?
Tak? A to miło mi.

W kostce mają 11 cm, więc są dość wąskie, mnie wszystkie buty odstają w kostce, łydkach, nigdy nie miałam dopasowanych kozaków .
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora