Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-28, 16:43   #4555
maszka66
Zadomowienie
 
Avatar maszka66
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 748
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

Wiki odkąd poszła do żłobka jest samodzielna w ubieraniu, jedzeniu idt. Pod warunkiem, że jej się chce bo ona to chyba z Kubą się zgadali Nie marudzi, że nie umie ale można jej powtarzać po 100 razy, że ma się ubrać a i tak do południa w piżamie. Czasem pozytywnie mnie zaskakuje i sama wyjmuje z szafki ubrania i ubiera się tak, że ja np. po powrocie ze sklepu mogę ją tylko pochwalić.
Rowerek u nas w odstawce, na topie w dalszym ciągu hulajnoga.
Poza tym mamy totalny bałagan bo siedzimy w remoncie, ale Wiki będzie miała wreszcie swój normalny pokoik, tyle, że ma zdecydowanie za dużo rupieci i nic nie chce oddawać.

Nie wiem w końce czy wspominałam, bo u nas wesele zbiegło się z wakacjami, ale Wiki tak szalała, że byłam w szoku. Wszyscy bez wyjątku ją podziwiali, ze ma baterie long power Tańcowała z niesamowitą energią po całej sali, to ona prowadziła i wytańczyła dokładnie każdą jedną melodię aż do 23, kiedy wreszcie padła i wróciła do domu. Do dzisiaj śpiewa piosenkę wesele, hej wesele tańcowało
maszka66 jest offline Zgłoś do moderatora