2011-09-01, 15:15
|
#77
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
|
Dot.: Zabawy weselne- godne polecenia!!!
Cytat:
Napisane przez malwus20
Każdy ma prawo zapomnieć dopisać tego czy tamtego, póki co edytowane było zanim napisałaś tu swoją wypowiedź wiec nie wiem o co kaman?
Chyba żadna osoba nie byłaby na tyle głupia żeby zostawić 5 facetów bez skarpetek po tym jak zniszczą swoje.
Jak mi się coś nie podoba to nie komentuję. Proste.
|
Weszłam na wątek, przeczytałam Twoją wypowiedź, przecytowałam ją sobie, napisałam odpowiedź i dopiero jak Justi napisała o tych na zamianę to wróciłam do Twojego posta raz jeszcze. Jak rozumiem mam czekać 15 minut przed odpowiedzią na każdego posta, bo być może autor sobie coś jeszcze przypomni?
Nie rób afery tam, gdzie jej nie ma.
__________________
" Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
|
|
|