Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dot.: Dla przyszłych, obecnych i przeszłych Kursantek - cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-16, 14:04   #3013
kasia1480
Raczkowanie
 
Avatar kasia1480
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 215
Dot.: Dla przyszłych, obecnych i przeszłych Kursantek - cz. VII

dziewczyny wielka szkoda że się nie udało
ten tydzień to jedna wielka masakra! byłam 100% przekonana, że w tym tygodniu większość z nas zda szczęście nas opuściło ale miejmy nadzieje że powróci i to ze zdwojona siła na kolejne egzaminy
Pobiłyśmy chyba dwa rekordy 1. największa liczba zdających wizażanek w jednym tygodniu i 2. najwiecej oblanych egzaminów przez tydzień

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
pewnie masz rację muszę się do tego całego łuku po prostu przekonać. Od początku mi nie leżał i nie "czułam" go. Teraz mam zamiar nauczyć się go na sposób. Trudno, chciałam być ambitna, ale jak widać źle na tym wyszłam
Ja łuk potrafię robić tylko i wyłącznie na sposób i zawsze wychodzi przez co mniej się stresuje na egzaminie. Wiem, że nie jest to dobre bo później ma się problemy przy parkowaniu (tak było w moim przypadku) no ale wszystkiego mozna się wyuczyć

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Zapisałyście się już na kolejny egzamin?
__________________


kasia1480 jest offline Zgłoś do moderatora