2011-09-20, 18:39
|
#194
|
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
|
Dot.: Nie chcę mieć dzieci. Jak dać sobie radę z presją społeczną?
Cytat:
Napisane przez agunia37
Chyba dobry sposob,ale nie zawsze skutkuje.Niektorzy sa tak prymitywni i bez klasy,ze szkoda gadac..
|
Robisz z igły widły. Jak pytają to mówisz,że nie chcesz dzieci i już a jak zechcesz to możesz adoptować. Proste. Albo powiedz,że jesteś bezpłodna - może się odczepią.
Jak nie pomoże to zacznij ich pytać o życie seksualne - skoro oni nie kepują się zadawać Tobie pytania osobiste. A tej Rosjance powiedz,że nie rozumiesz jak można chcieć mieć dzieci.
Albo jesteś za mało asertywna albo tak naprawdę zaczynasz sie wahać czy dobrze postapiłaś
PS Poza tym nie jesteś za stara,żeby urodzić. Chyba,ze przeszłaś menopauzę, ale wtedy masz szansę na adopcję.
Moja ciocia ostanio adoptowala 6-letnią dziewczynkę. Opiekowalam się nią dwa dni. Jest naprawdę kochana - to też jest wyjście. Możesz sobie wybrac dziecko jakie tylko chcesz
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
|
|
|
|