Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-20, 19:18   #77
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VI

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
No i płaszcz przyszedł Jest całkowicie czarny a nie brązowy i trochę za duży na mnie. Odsyłam chyba, zwłaszcza, że mam możliwość wysłania za darmo. Gdyby nie kolor zostawiłabym go sobie, ale jednak ostatecznie przekonałam się, że w czerni mi nie do twarzy. No i wyglądam w nim jak bałwan-kulturysta. Napisałam do nich, czy pieniądze za przesyłkę też mi oddadzą, ale szczerze w to wątpię.
no to już jesteśmy we dwie- baławany-kulturyści

ja chętnie bym odesłała i wiadomo, że odsyłam na swój koszt ale za wysyłkę towaru od nich do mnie uważam, że powinni zwrócić. Jednak jak pisałam..sprzedawcy z allegro najczęściej tego nie robią.


Myślałam żeby reklamować ze względu na wadę czyli inny kolor (wtedy pokrywają całkowicie koszty wysyłek) ale znając życie zwalą winę na ustawienia monitora i opis koloru "brąz wpadający w czerń".

Jak masz możliwość odesłania za darmo to odsyłaj, stracisz tylko 12zł jeśli nie oddadzą ci za przesyłkę. Ja jak odeślę na swój koszt i nie zwrócą mi za ich wysyłkę to stracę ponad 20zł :/ ale najpierw do nich maila napiszę
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora