Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-22, 22:05   #72
stokroteczka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Zły Ortodonta, Stomatolog, kogo NIE polecamy?

Wellness Dentica
ul. Bukowińska 22a lok. 11u, 02-703 Warszawa,
http://wellnessdentica.pl

Kupiłam na grouponie kupon do nich "za 240 PLN 800 PLN na usługi stomatologiczne" do pewnego czasu twierdziłam, że skoro ktoś robi sobie reklamę w tej formie to chce przyciągnąć do siebie klientów, ale niestety w tym przypadku tak nie było...

Pierwsza rzecz: umówiłam się na wizytę, obsługa miła i jak najbardziej wszystko wydawało się być w porządku

Zonk nr 1: wyrywanie zębów - nie było w zakresie kuponu - ale ok, przeżyłam to, miałam do zrobienia wypełnienia i skaling, więc stwierdziłam, że to wystarczy.

Zonk nr 2: Pani podczas wizyty zrobiła mi dwa zęby i powiedziała, że więcej już nie trzeba nic robić bo wszystko jest ok. Byłam wielce zadowolna i wdzięczna.

Problemy pojawiły się dopiero wtedy gdy poszłam do innego dentysty, który został mi polecony przez znajomych, bo ogólnej kontroli powiedział mi, że mam do zrobienia 4 zęby w tym dwa są w stanie krytycznym ( w jednym zębie miałam amalgamat, który trzeba było natychmiast wymienić - o czym rzekoma Pani doktor zapomniała mi powiedzieć )

Miałam robione 2 zęby 6 i 7 przez ową klinikę, po oglądzie tego przez innego dentystę w 7 była plomba ale pozostawiona była ogromna bruzda od strony wewnętrznej... Super Ząb po raz kolejny musi być robiony... 6 - w 6 miałam plombę również zrobioną przez Panią doktor z tej kliniki, a 6 była doskonale obklejona cała kompozytem ( i tu nie chodzi o to, że Pani doktor chciała zrobić dobrze - po prostu zrobiła to niechlujnie... )

Do tej pory zastanawiam się czy ja w ogóle miałam coś do zrobienia w tych zębach... ( w 7 mam nadal ech... )

Moim zdaniem jeśli, ktoś się nie zna na czymś to niech się tym nie zajmuje... Tym bardziej, że za te dwa zęby wykorzystałam z grouponu 500 PLN ( gdzie obecnie u mojego nowego dentysty płacę za wypełnienie klasy 1 - 100 PLN )

Dalsze komentarze są zbędne.

Jeżeli chce ktoś namiary na perfekcyjnego dentystę w bliskiej odległości od Warszawy ( pod Legionowem ) to można zgłaszać się do mnie na PW.
Mimo tego, że jest to kawałek od Warszawy lepszego dentysty w życiu nie miałam. I to nie jest reklama tylko szczera wypowiedź.
stokroteczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując