Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy, które rodziły ze znieczuleniem zewnątrezoponowym.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-02, 13:12   #29
boska latynoska
Zadomowienie
 
Avatar boska latynoska
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 311
Dot.: Mamy, które rodziły ze znieczuleniem zewnątrezoponowym.

Cytat:
Napisane przez oliviaoO Pokaż wiadomość
ja jestem zdania, że bez tego znieczulenia poród też da się przeżyć i wcale nie jest tak strasznie. Też miałam podłączaną oksytocynę, bo po przebiciu wód skurcze były dość słabe. Pierwsze skurcze po oksy były tak silne, że trzęsła mi się cała twarz i nie mogłam słowa wydusić w czasie skurczu, ale po kilku się przyzwyczaiłam i już nie było tak najgorzej. Tzn w sumie to po prawie dwóch latach od porodu zapomniałam ten cały ból czyli skoro zapomniałam to nie było źle Od przebicia wód rodziłam 5h, parte mnie nie bolały ale ciężko było bo córa 4400g
Może i da się przeżyć tylko co to ma wspólnego z tym wątkiem?? Może ja nie chce żeby mi się trzęsła cała twarz i nie chce się do niczego przyzwyczajać Rozbraja mnie taka postawa jak Twoja, nie każdy chce żeby jakoś tam było i nie każdy chce zaciskać zęby i cierpieć bo Tobie się udało zapomnieć po 2 latach Kiedy skończy się w tym kraju era Matek Polek Cierpiętnic ??
boska latynoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując