Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci nasze już siadają i zupeczki zajadają, III-IV.2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-14, 16:07   #4909
madalena83
Zadomowienie
 
Avatar madalena83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 065
Dot.: Dzieci nasze już siadają i zupeczki zajadają, III-IV.2011

Cytat:
Napisane przez kasienkakg Pokaż wiadomość
Tak tu o cwiczeniach piszecie, agrafkach, zrzucaniu wagi. Sama chcialabym pocwiczyc,ale nie mam kiedy. Jak Lilly spi, to sprzatam, gotuje, maluje sie lub odpisuje na wizazu i naprawde nie mam czasu na cwiczenia. Chociaz nie... mozna powiedziec ,ze cwicze jak cos robie, Lilka siedzi w krzeselku i jak zaczyna marudzic,a ja chce skonczyc, to macham konczynami, skacze, zeby jakos ją zabawic i dokonczyc Pamietam,ze kiedys gdzies rzucily mi sie w oczy, cwiczenia dla Mam z niemowlakiem. Powiedzcie mi proszę czy znacie jakies stronki z takimi cwiczeniami? Jak juz noszę LIlkę , to moglabym jakos nią pomachac nie tylko w tańcu połamańcu z Mamusią, ale też żeby przynosiło to dla mnie jakies efekty.
Ja też z małym uskuteczniam tańce połamańce A stronek niestety nie znam, ale z chęcią się dowiem
Choć czasami biorę małego na moje łydki i podnoszę je, tak żeby utworzyły kąt prosty z udami - ale czy to coś daje mnie to nie wiem, ale mały bawi się świetnie

Cytat:
Napisane przez izunia233 Pokaż wiadomość
madalena też mi się wydaje, że takie drastyczne odstawienie jej w nocy nie będzie fajne więc na początek spróbuję karmić ją co 3-4 godziny a nie co 2. Jak się obudzi to dostanie wodę.

aguchaw
wiesz co jak wyjdą to wyjdą mi jest obojętne kiedy. Oby bezproblemowo tak jak u Was

No ładnie zakręcili u mnie wodę normalnie jakaś paranoja, nigdy nie informują, że nie będzie wody czy prądu.

Kocham tą huśtawkę. Już drugi raz dziś uśpiłam w niej małą
izunia u mnie informują, a ja i tak nie pamiętam
może tylko na chwilkę wyłączyli, bo tak bez wody to nic się nie da zrobić

Cytat:
Napisane przez kasiuni_a Pokaż wiadomość

a ja się zastanawiam czy w ogóle nie dawać małemu na noc mm, bo może się nie najada moim pokarmem, w każdym razie jak obudził się jednej nocy 4 razy pojeść to postanowiłam, że coś z tym trzeba zrobić
U mnie 4 pobudki to standard Trzy pobudki serwuje mi raz w tygodniu, a dwóch to chyba jeszcze nigdy nie miałam

A dupką ćwiczy cały czas - a jak się przy tym denerwuje - bo nie wie co z rękami ma zrobić Już się nie mogę tego pełzania doczekać
__________________


"Nie da się żyć byle jak ani nawet tak sobie. Trzeba żyć perfekcyjnie"

Jan Lubiński
madalena83 jest offline Zgłoś do moderatora