Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci nasze już siadają i zupeczki zajadają, III-IV.2011
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 18:07   #4992
n.ik.a
Zadomowienie
 
Avatar n.ik.a
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: miasto - wieś
Wiadomości: 1 279
Dot.: Dzieci nasze już siadają i zupeczki zajadają, III-IV.2011

ello aleście się rozpisały
my dziś szalałysmy na rehabilitacji i troszku na dworze Mała zasmarkana ale i tak chodzimy na spacerki

Tity moja Kala wręcz przeciwnie jak jej założę pampersa na noc to zmieniam go dopiero ok.3 a czasem nawet dopiero o 7...ale porównując inne pieluchy to pampersy activ baby są bardziej chłonne...może więc dlatego Kala nie musi być często w nocy przebierana

Castia
twoja Malwinka a moja Kala dwa słodkie łysolki

madalena83 właśnie znalazłam fajny tani kombinezon
http://allegro.pl/baby-moda-kombinez...932050850.html
tylko zastanawiam sie jaki rozmiar...bo Kala jest drobniutka i firmówki nosi rozm. 68 a zwykłe ciuchy ciężko stwierdzić. Myślę o kupnie tego 74 ale patrząc na wymiary i mierząc kombinezon, który mam z ciuchlandu to wychodzi, że będzie taki sam...boje się kupić rozm. 80 bo może być za duży...zaraz nipiszę do sprzedawcy czy wymieniają rozm.

...już mi odpisali, że tak...to chyba go klepnę...ale i tak proszę o radę

kasiuni_a ja podaję i Kala wcina wszystko, bo je uwielbia.
Tak jak izunia233 kupuję różne...Kala zjada biszkopty, pierwsze ciasteczka z Hippa ale jej miłością sa chrupki kukurydziane


żurawinka za samodzielne kroczki

subtelle hej mamuśka ale ci dobrze


ego_ego kochana ona jest straszny niejadek. od wczoraj rano tzn. 10 nie zje już kaszki...pluje na wszystkie strony świata, zaciska usta i udaje, że się zaraz zrzyga daję jej wieć zupkę- zje ok. 100 g...potem o 13.30 zjada znó zupkę ok. 200 g o 16. deserek...o 19. mleczko lub deserek jogurtowy i o 21. mleczko
Zwariować można ztym jedzeniem mojej Małej. Teraz jak się obudzi dostanie kaszki...zobaczymy czy zje
__________________
19.09.2009 - żonka

Kalinka 11.04.2011


Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun


"Celem życia jest:
w swojej małej jednostkowej duszy odbić jak najwięcej kosmosu"
(H. Elzenberg)

n.ik.a jest offline Zgłoś do moderatora