Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy przetłuszczone zaraz po umyciu ..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-27, 19:01   #17
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy przetłuszczone zaraz po umyciu ..

Cytat:
Napisane przez Koem Pokaż wiadomość
Siema z Wrocławia, tak w ogóle

Ciekawe, że tak reagowała Twoja skóra głowy. U mnie było zupełnie odwrotnie. Muszę się pilnować z węglowodanami. Czyli jak widać, każdy jest indywidualnością Mnie z kolei zbyt duża ilość białka usypia i mam zły humor. A spożywanie tłuszczy tj. oliwa z oliwek i inne zdrowe oleje, czasami masło, orzechy, olej kokosowy - dobrze wpłynęły na ŁZS - może nawet ku mojemu zaskoczeniu Podejrzewam, że te tłuszcze po prostu dobrze wpływają na mój układ hormonalny (bo przecież bez tłuszczy hormony nie funkcjonują prawidłowo - i dziewczyny na dietach max białkowych tracą okres).

Jeśli chodzi o suplementy to też każdy ma inaczej. Dla mnie to co wyżej napisałam - sprawdza się. Jest też istotna rzecz jak dobrze funkcjonujące jelita. Przecież to one umożliwiają wchłonięcie się subst. odżywczym. Jeżeli mamy tutaj problem i np. cierpimy na zaparcia, jemy mało błonnika - sądzę, że niewiele suplementów będzie mogło zadziałać.

U mnie picie drożdży z kolei nie dało efektów żadnych. Ogólnie mam zakaz od lekarza (dermatologa i trychologa) spożywania drożdży w diecie, właśnie ze względu na łojotok - wg nich, większe zaczopowanie ujścia gruczołów łojowych.


Frajdej, a jak tam Twoje włosy?? Nadal to samo?
no to pozdrawiam Wroclawianke

no wlasnie tez nie czuje, zeby tluszcze mi szkodzily, ja sie z nimi naprawde nie ograniczam porownujac do innych osob, ale ten tran i np. wedzone rybki mnie szpeca w przeciagu dnia, dwoch, po odstawieniu znow poprawa. podobnie z ogorecznikiem i wiesiolkiem, wiec sobie darowalam

mojej skorze najlepiej sluzy dieta zblizona do South Beach (z wieksza redukcja produktow mlecznych) i unikanie stresu. niestety rezygnowanie ze smakolykow, kawy, wpedza mnie w wiekszego stresa i jest gorzej, wiec staram sie nie wariowac na punkcie diet

moje jelita powiedzialabym, ze pracują wzorcowo, wiec moze jestem jakims dziwnym przypadkiem, bo jeszcze 2 lata temu łykalam rozne suplementy i widzialam same pozytywy

nie wiem czy probowalas kiedys z wierzbownicą drobnokwiatowa, wcinalam kiedys regularnie susz i byla roznica, redukcja łoju zauwazalna http://www.laboratoriumurody.pl/foru...ium,t1227.html

najlepsze dla mnie niestety sa pigulki hormonalne z dodatkowym dzialaniem antyandrogenowy, niedawno odstawilam i widze, ze łoju jest wiecej, na szczescie zapalenia nie ma.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując