Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Torty powoli pieczemy bo za chwilę ROCZKI świętujemy - Mamusie IX-X 2010 cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-28, 11:44   #2789
miiitusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 119
Dot.: Torty powoli pieczemy bo za chwilę ROCZKI świętujemy - Mamusie IX-X 2010 cz. IV

Cześć mamusie

widzę, że temat jedzenia..u nas wygląda to tak:

ok. 6- kaszka 200 ml
8/9 kanapka/jajecznica/parówka/serek
11/12 owoce
w między czasie cos do pogryzienia
poznej jest drzemka ok.2 godz.
15/16 obiad
18 kanapeczka
20-210 ml mleka z kaszką

nie wiem, czy czasmi nie ma za mało..bo ostatnio parę razy obudził sie o 3 w nocy..płacz i nie chciał zasnąć.dostał butle i spał. ale to dwa razy tylko więc może jakiś gorszy dzień. fakt, że wtedy w dzień zjadał mniej...

co do bucików- w dom,u nie używamy. moja mama jak była z Filem to mu zakładała, żeby mu zimno nie było..ale jemu nie było zimno nawet bez bucików, ogólnie to staram się aby nie chopdził w butach. więc dostał zamiast kapcioszków grube skarpety antypoślizgowe, które służą jako kapcie

jak się uda idę dzisiaj z koleżanką do kina

muszę wam się pożalić..ostatnio jak pytałam męża czy gdszieś wyjdziemy w tyg (kino, kolacja), to nie wykazał jakiegoś większego zainteresowania..przykro mi trochę.

monya- gratulacje dla córci

Ray- super, że mama jednak wyszła z taka inicjatywą. szkoda tylko,że to trochę trwało i choroba się przyplątała. ale może jednak się uda wyjść. trzymam kciuki
miiitusia jest offline Zgłoś do moderatora