Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-04, 09:21   #17
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Mój TŻ odrabiał wojsko w policji (z własnej chęci). Siedział w Piasecznie cały rok. Dla mnie to była tragedia, ze względu na rozłąkę. Czy przez ten rok zmienił mu sie charakter? Zdecydowanie. Z tym, ze nie potrafię odpowiedzieć na pytanie, na ile to była zmiana wywołana siedzeniem tam, a na ile po prostu nasza rozłąka, czy naturalna zmiana charakteru.
Stał sie bardziej szczery, konkretny, zdecydowany no i bardzo pewny siebie. Wiele z tych cech mu na pewno pomogło, ale na poczatku nie było nam łatwo. Przed jego wyjazdem nasz związek wyglądał tak, że to on o mnie bardziej zabiegał, a to ja byłam tą konkretna osobą w nasyzm zwiazku, po jego powoci role sie odwróciły. To ja musiałam zabiegać o jego uwagę, ni że nie bylo jej w ogóle, tylko chciałam, zeby było jej wiecej. Teraz po 4 latach w sumie nie widzę różnicy, moze to przyzwyczajenie się, ale jest anm ze sobą b.dobrze i nie widzę jakis wielkich dziwnych zachowań.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując