Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzjerzy, których NIE polecamy - CZARNA LISTA
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-05, 00:18   #145
szabi78
Przyczajenie
 
Avatar szabi78
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Tychy, Salon Fryzjerski Iwona Cituk osiedle M.
Wyszłam z salonu po 4 godzinach, z powyrywanymi włosami i przeziębiona!!!!!
We wrześniu miałam pilny wyjazd a "moja" fryzjerka była akurat na urlopie. Pech chciał że przechodząc obok salonu zauważyłam promocję..na wszystko... Weszłam zapytać się czy znają się na włosach przedłużanych. Właścicielka skierowała pytanie do pracownicy [ma tylko jedną] i ta stwierdziła że "oczywiście, bo sama też miała remy" - umówiłam się na kolejny dzień na regenerację i podcięcie.
Na drugi dzień, po wejściu do salonu zaraz dowiedziałam się że sauna zepsuta ale "mają tak fantastyczne produkty że zrobią regenerację" /bez zmiany ceny/
Zależało mi na podcięciu ponieważ słowiańskie remy też się rozdwajają na końcach.

Po regeneracji i umyciu okazało się że mam jeden wielki kołtun składający się dodatkowo z dredów!!!!!! Fryzjerka otworzyła drzwi "bo z nerwów zrobiło JEJ się gorąco-na zewnątrz temp. 12-15 stopni
Nałożyła pół opakowania silikonu w płynie i zaczęła rozczesywać...po pół godzinie wręczyła mi grzebień tłumacząc że ma innych klientów i się nie wyrobi !!!!
Siedziałam tam 4 godziny szarpana za włosy...moja fryzura nigdy nie wyglądała tak żałośnie!!! Fryzjerka próbowała mi wmówić że to syntetyki [fryzjerka zakładająca mi remy robi to od 6 lat i NIGDZIE I NIGDY Z WŁOSAMI NIE BYŁO PROBLEMU!!! ]
Wyczesała mi 2 dredy - żałuję że nie zrobiłam zdjęcia! i zerwała 15 pasm! Zamiast 30zł szanowna Pani skasowała mnie 50zł - bo "straciła dwie klientki"
Po powrocie do domu, umyłam włosy i ..miałam "piękne" 5 łysych placków ! A dziś włosy ścięte na krótkiego boba bo reszta nadawała się tylko do obcięcia!
Dodam że wyjeżdżałam przeziębiona a po powrocie i próbie reklamacji usłyszałam że NIC JEJ NIE UDOWODNIĘ !!!

Jeśli lubicie jakiekolwiek SadoMaso to adres już znacie..
Tym normalnym dziewczynom radzę omijać Salon Fryzjerski Iwona Citukw Tychach SZEROKIM ŁUKIEM !!!!!!
szabi78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując