Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bazarkowe prace :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-05, 10:49   #1
tutuum
Przyczajenie
 
Avatar tutuum
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 18

Bazarkowe prace :)


No, to i ja pokażę swoje prace... Mam nadzieję, że chociaż troszkę się spodobają.

1.Kolczyki wykonane ze szklanych koralików i elementów posrebrzanych, bardzo eleganckie.
2. Naszyjnik został wykonany z czarnych szklanych koralików typu crackle
i zwykłych, elementów posrebrzanych i elementu plecionego z drutu w kształcie łezki.
3. Kolczyki wykonane za pomocą techniki haftu soutache z drewnianych pastylek, szkła crackle w odcieniach różowo-fioletowych, sznurków do haftu i posrebrzanych bigli. Podklejone z tyłu brązowym filcem.
4. Bardzo elegancki komplet wykonany z granatowych drewnianych kul polakierowanych na wysoki połysk i wstążki satynowej w kolorze czarnym.
5. Naszyjnik wykonany z drewnianych koralików przeplecionych lnianym sznurkiem.
6. Bransoletka wykonana czasochłonną techniką haftu soutache. Niezwykle kolorowa, ożywi każdą kreację.
7. Kolczyki wykonane czasochłonną techniką haftu soutache z pastylek z masy perłowej, szklanych koralików, sznurków do haftu i bigli posrebrzanych. Z tyłu kolczyki są podklejone filcem.
8. Broszka wykonana techniką haftu soutache ze szklanego kamyka, szklanych koralików i pereł firmy Jablonex, sznurków do haftu, akrylowej srebrnej zawieszki w kształcie liścia. Z tyłu znajduje się kremowy filc i zapięcie broszkowe.
9. Bransoletka została wykonana ze szklanych koralików czarnych zwykłych i typu crackle i jednego bezbarwnego i elementów posrebrzanych, ozdobnego zapięcia i zawieszki w kształcie serca.
10. Bransoletka typu pandora wykonana ze szklanych szlifowanych koralików, skórzanego rzemienia i elementów posrebrzanych.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 016.jpg (31,0 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 051.jpg (23,5 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 017 (1).jpg (48,3 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg biżuteria 083.jpg (27,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg biżuteria 066.jpg (34,1 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 001.jpg (22,6 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 006 (1).jpg (37,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 051 (1).jpg (41,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 049.jpg (34,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 007.jpg (34,4 KB, 30 załadowań)
tutuum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując