Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ramon Molvizar Black Cube 12,75 zł/1 ml
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 12:02   #12
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Ramon Molvizar Black Cube 12,75 zł/1 ml

Cytat:
Napisane przez kamolskee Pokaż wiadomość
Cześć

Oczywiście, garch ma prawo do poznania tego niezwykłego pachnidła, więc ostatecznie możesz mi przypisać pojemność 10 ml, ewenutalnie + 1 ml który zostanie (czyli łącznie dwa atomizerki, 10 ml i inny dostępny, gdzie zmieści się ta resztka płynu).

Ja zresztą nie zamierzam poprzestać na tych 10ml i może jak finanse pozwolą skuszę się na własny flakon, albo będę wypatrywać kolejnych rozbiórek tego cuda.

Jeśli jest szansa na szybszą wysyłkę, niż dopiero na początku lutego, to mogę puścić przelew natychmiast. Proszę wówczas o informację nt płatności itd. No i jeszcze raz dzięki!
Witaj

Przyznam szczerze, że liczyłam na Twoją szlachetność i miło, że nie zawiodłeś
Tym samym wszyscy chętni będą mieli okazję poznać zapach lub uzupełnić zapasy

Wpisuję Tobie 10 ml, a ten 1 ml pozostawiam sobie na ubytki

Na szybszą wysyłkę nie ma widoków, ponieważ flakon będę miała fizycznie dopiero w lutym, logistyka zakupu nie pozwala na wcześniejszy termin

O finansowych zobowiązaniach zawiadomię w późniejszym terminie, tu w wątku i na PV

Cytat:
Napisane przez garch Pokaż wiadomość
Dziękuję
Myślałem o zrobieniu rozbiórki, ale mnie ubiegłaś, Emiks
No wiesz... ja tam się całkiem nie chwalę, ale Black Cube jest na Ebay poniekąd z mojej inicjatywy a ja flakon miałam zakupiony, zanim aukcja pojawiła się na portalu

... i cieszę się, że jesteś z nami
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora