Styczniowa wymiana- Givenchy, Joico, MaxMara,Chanel
NIEAKTUALNE!!!!
Witam!
Mam do wymiany :
1)Podkład Chanel Mat Lumiere - kolor 020 clair- używany, razem z oryginalnym kartonikiem, zostało około 70% podkładu. Oryginalna pojemność 30ml. Nie mam siły już dłużej go męczyć, do suchej skóry jest zdecydowanie za ciężki:/
2) Balsam Givenchy ange ou demon- mini wersja 30ml nieużywany. rezerwacja dla "Słonik"
3) Szampon Fekkai Au Naturel - gentle shampoo. Zużycie 50%. Czyli zostało około 115ml ze 236ml - ma bardzo leistą konsystencję(nie, nie rozcieńczałam go. Nabyłam go na wyprzedaży w sephorze)
4) Joico k-pak - smoothing balm to straighten & protect- Nowiutki nieużywany 200ml - rezerwacja dla "Słonik"
5) Balsam zapachowy Le Parfum MaxMara 200ml- rozfoliowany, nieużywany w kartoniku (kartonik troszkę wymiętolony) sam zapach jest nie mój. Nie było sensu się nim smarować.
6) Givenchy NO COMPLEX - bain d'hydratation Peau Douce Skin Softening Intensive Moisturizer- Balsam 200ml użyty 2 razy . NIE JESTEM PEWNA CO DO ORYGINALNOŚCI TEGO PRODUKTU. Wylicytowałam go jakieś 3 miesiące temu na allegro. W aukcji pisało że oryginalny, ale nie jestem coś przekonana... Załączam link z informacjami o produkcie:
http://pl.strawberrynet.com/skincare.../76556/#DETAIL
7) M.A.C- lustre lipstick w odcieniu HUG ME kupiona w krakowskim salonie MACa- zużycie niewielkie może 15% - jak ktoś będzie zainteresowany to zrobię i wrzucę zdjęcia 
kolor na zdjęciach jest trochę przekłamany, to kolor szminka nie jest typowo pink, tylko wpada w beż.
Jestem z Krakowa, jeśli któraś z dziewczyn byłaby zainteresowana, a nie jest pewna czy się wymienić (bo np jestem tutaj nowa) to możemy się spotkać. Kosmetyki można zobaczyć 
Gdyby dołączone zdjęcia były niewystarczalne, mogę dorobić więcej.
Szukam:
Victor &Rolf flowerbomb edp 30/50/lub 100ml z ubytkiem lub bez
Thierry Mugler- Angel edp 25/50/ lub 100ml z ubytkiem lub bez :P
Make up For ever - kredka do oczu w kolorze champagne
Laura Mercier- loose setting translucent powder
Laura Mercier- face primer
Shu Uemeura- zalotka
U Decay- paletka Naked
OPI- lincoln park after dark
OPI- hollywood&wine
Nie pogardzę także innymi markami! Jestem otwarta na propozycje!
Pozdrawiam!
Ania
Edytowane przez very_irresponsible
Czas edycji: 2012-03-13 o 12:53
|