Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włochy - wizażanki z Włoch cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-07, 23:06   #3456
silvyetta
Raczkowanie
 
Avatar silvyetta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 468
Dot.: Włochy - wizażanki z Włoch cz.II

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Auguri Befanotte da socia del club cioè da me

Dzis z mezem swietowalismy druga rocznice slubu, co prawda rocznica w poniedzialek, ale maz wyjezdza, a w niedziele mamy wesele, wiec nie byloby kiedy no i caly dzien w domu przesiedzielismy, takie urwanie chmury, leje jak z cebra! przed chwila byli znajomi i przyniesli prezencik swiateczno-befanowy dla synka, a teraz sie chwile relaksuje

w ogole mam problem, bo w niedz to wesele, mam sukienke, ale nie mam bolerka, a jak zaloze komplet z chrzcin to nie mam butow, bo na chrzciny mialam jeszcze letnie, musialabym jutro gnac na leb na szyje po buty, kurcze jak zwykle wszystko na ostatnia chwile, nigdy nie moge w spokoju sie wyszykowac! dzis nie dalo sie z domu wyjsc taka ulewa, wiec tylko jutro zostalo, przciez balerin nie zaloze do sukienki, bo jak pingwin bede wygldac, jak myslicie??

dostalam probke maski nawilzajacej Galenic z olejkiem argan polecam
http://www.myfarma.com/argane-masche...-it.html?sl=IT

silveytta wszystkiego dobrego z okazji rocznicy

Romanaccia ale czy wzielas pod uwage to, ze Rzym jest najczesciej odwiedzanym miastem swiata i ile tam mieszka imigrantow, normlanie ze jak kazdy rzuci papierek to sie brudno robi, to ze rozkradaja pieniadze to swoja droga, ale ile tam sie tysiecy ludzi codziennie przewija...ja b.tesknie za tym miastem, mam pare miejsc takich swoich "z dusza" jak to sie mowi, jednym slowem urzeklo mnie jednak Roma è Roma eh
dzieki princi
ja niestety bym Ci nie doradzila,zreszta juz chyba troche pozno,bo wesele jutro,co zdecydowalas?gnalas po buty?

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3145019 6]
a dzisiaj wybralismy sie do centrum. bylam pewna, ze sklepy beda zamkniete, bo jest swieto, ale mylilam sie. no i obkupilismy sie troche. do tally weijl oczywiscie tez zajzalam [/QUOTE]
niestety otwarteu nas bylo strasznie duzo ludzi,miejsca na parkingu nie moglam znalezc(a parking olbrzymi) i prawie spoznilam sie do pracy no i niestety nie mam czasu na shopping
co fajnego kupilas?
buziaki stelline
__________________
nasz slub 02/10/2010
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.
— Phil Bosmans
silvyetta jest offline Zgłoś do moderatora